prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas

prodlužování vlasů

prodlužování vlasů

prodloužení vlasů

prodloužení vlasů

prodluzovani vlasu

Reklama

SEO
Tvorba www stránek a jejich propagace na internetu

PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ

Prodlužování a zahušťování vlasů nejšetrnější moderní metodou EXTENDMAGIC

Moje hlavní eso spočívá v použití nejšetrnější metody prodlužování vlasů – studeného spojování pravých přírodních vlasů s vašimi vlasy. To je nejsložitější, ale zároveň nejpečlivější technika. Vlastní vlasy zákaznice jsou tak chráněné proti ničivému vysokoteplotnímu a mechanickému vlivu. Já pracuji přímo rukama, kterýma tvořím a upravuji malou kapsli lepicího materiálu a vytvářím tak pevný spoj. Navzdory skutečnosti, že tato technika je nejvíce časově náročná a vyžaduje vysokou úroveň odborné zkušenosti, moje zákaznice při tom obdrží nejkvalitnější výsledek.

Touto cestou bych vám ráda předala několik dalších užitečných informací a rad. Můžete se nechat inspirovat, až nadejde čas, kdy si i vy budete chtít splnit sen o krásných, dlouhých a hustých vlasech.

Co je nejdůležitější při prodlužování?

Dle mého názoru rozhodující je správná volba vlasů. Je několik druhů, ze kterých se dá volit.

Pro prodlužování vlasů se v současnosti používají hlavně evropské vlasy. Této vlasy jsou svými vlastnostmi a chováním nejblíže našim vlastním. Mohou se běžně mýt, foukat, žehlit, nebo barvit či odbarvovat. Dostupné jsou ve všech přírodních odstínech od blond až po tmavě hnědou. Ty, kterým na penězích nezáleží pro prodlužování vlasů voli tzv. „panenské vlasy“– vlasy, které nebyly nikdy v minulosti barveny ani jinak chemicky ošetřovány. Barva takových vlasů se může nepatrně upravit již po prodloužení.
Další typ vlasů z běžné nabídky pro prodlužování vlasů jsou asijské vlasy. Oproti vlasům evropským jsou až o třetinu levnější. Mají ale ovšem i své nevýhody – často jsou nepoddajné a mají sklon k vysoušení. Jejich údržba je proto většinou o něco náročnější. U prodlužování vlasů jde ale především o jedno – aby prodloužení vlasů bylo přirozené a nenápadné a aby vznikl dojem vlasů vlastních.

 
kosmeticky salon - kontakt

Kosmetický salon
studio Jasmín

ul. Vodičkova 16, Praha 1

Mgr. Elena Verbická
majitelka salónu krásy

Srdečně Vás vítám na stránkách kosmetického salonu Jasmín: profesionální prodlužování řas, prodloužení vlasů, korekce a doplňování řas a vlasů.