prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas
rasy

prodlužování ras

prodluzovani ras

Reklama

SEO
Tvorba www stránek a jejich propagace na internetu

prodlužování řas - péče o řasy

Poučení o následné péči o řasy po prodloužení

Před tím než popíšu to, co je potřeba vědět „potom“, chci zdůraznit jednu zásadní podmínku, kterou musíte dodržet „před“ aplikací prodlužování řas. Proto aby lepidlo maximálně, pevně a kvalitně plnilo svou úlohu je třeba mít vlastní řásy absolutně čistými, odpočatými a beze stop žádné dekorativní kosmetiky minimálně 8 hodin předem. Tak že jestli se dostavíte na prodlužování řás s nalíčenými řasami – tak provést proceduru nebude možné a nestačí se umýt přímo v saloně.

Aby to vydrželo déle …

Nejdůležitější je chránit spoje. Pamatujte na to, že řasy se dají odlepit záměrně - pokud to budete chtít, ale můžou vám najednou zůstat na dlaních když náhodou použijete nevhodnou kosmetiku. Barviva, krémy, mycí prostředky často obsahují oleje, které oslabují nebo rozpouští spoje. Obecně platí to, že prodloužené řasy vypadají tak skvělé, plně a výrazně, že není vůbec zapotřebí používat řasenku.

Mám tu i dalších několik doporučení:

  • Vyvarovat se silného mechanického působení na řasy (spánek obličejem do polštáře, tření řas, nesprávné odlíčení, nadměrné použití řasenky atd.
  • Moře a bazén životnost řas mohou o něco zkrátit. U moře se zvyšuje metabolismus a i vlastní řasy se vymění rychleji.
  • Odličovat se má velmi opatrně pomocí vatových tyčinek VODOU. Oční okolí s řasovými spoji. Odličovače na olejové bázi, rovněž jako i kosmetická mléka k odličování očního okolí zakázány.
  • Použití řasenky je vhodné omezit. Každopádně každodenní použití zkrátí životnost řas.
  • Je vhodné, aby klientka opatrně pročesávala řasy speciálním kartáčkem na řasy, aby se řasy nezaplétali a nerozcuchávali.

NEZAPOMEŇTE: NIKDY nepoužívejte řasenku na bázi oleje (pro růst řas) a voděodolné řasenky!